Korki w Rembertowie z pokładu Błękitnego 24

TVN Warszawa

Błękitny 24Korek na Żołnierskiej

Drugi dzień ogromnych utrudnień na wszystkich drogach dojazdowych do remontowanego skrzyżowania Marsa z Żołnierską. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

We wtorek rano kierowcy zmierzający do pracy z okolic Zielonki, Kobyłki czy Rembertowa muszą się liczyć z ogromnymi utrudnieniami po zmianie w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Marsa z Żołnierską i Rekrucką.

UTRUDNIENIA

- Na ulicy Żołnierskiej korek zaczyna się już od Strażackiej. Jedzie się dosłownie zderzak w zderzak - relacjonuje po godzinie 7.00 Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. - Nie lepiej jest na ulicach Rekruckiej i Marsa, jadąc w kierunku centrum - dodaje.

Ciasno jest też na Trasie Siekierkowskiej. Kierowcy, który jadą w kierunku remontowanego skrzyżowania muszą się liczyć, że utknął w korku już na estakadach Trasy w kierunku Rembertowa.

Korek na Żołnierskiej
Marcin Gula/ tvnwarszawa.pl

Do 6 maja Wszystko przez przebudowę skrzyżowania ulic Marsa, Żołnierskiej i Rekruckiej. Piątkowego wieczora dorgowcy zwęzili ulice Żołnierska i Rekrucka przy skrzyżowaniu z ul. Marsa oraz ul. Marsa po północnej stronie skrzyżowania. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 6 maja.

Utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Marsa, Żołnierskiej i Rekruckiej
UM

as/mz