Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Poważna awaria energetyczna w Wołominie

TVN Warszawa

Targeo.pl

Poważna awaria na linii wysokich napięć sprawiła, że duża część Wołomina przez kilkadziesiąt minut pozbawiona była energii elektrycznej. O awarii poinformował nas na Kontakt 24 internauta.

"Od kilkudziesięciu minut duża część Wołomina pozbawiona jest energii elektrycznej. Nie wiemy jak duża część, ponieważ nie sposób się nigdzie do dzwonić, a jakichkolwiek komunikatów brak. Nie działają latarnie, bloki i domy jak okiem sięgnąć ciemne, a znajomi z innych części miasta zeznają że u nich taka sama sytuacja" - napisała na Kontakt24 Andromeda.

"Trwają prace"

Informację potwierdził pracownik wołomińskiego zakładu energetycznego PGE. - Mamy poważną awarię na linii wysokich napięć. Odbiorcy byli pozbawieni energii elektrycznej przez kilkadziesiąt minut. Potem udało się podłączyć ich do źródeł rezerwowych - poinformował nas główny dyspozytor.

- Prace nad usunięciem awarii trwają, ale mieszkańcy nie powinni tego odczuć, ponieważ nie są planowane kolejne wyłączenia energii - zapewniają pracownicy PGE.

bako/par