Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Dachowanie na drodze krajowej 61. Kierująca ranna

TVN Warszawa

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plDachowanie na Warszawskiej w Zegrzu Południowym

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Zegrzu Południowym. Jedno z aut dachowało. Droga krajowa numer 61 była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Do wypadku doszło na wysokości stacji paliw przy Jeziorze Zegrzyńskim.

- W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, które jechały w kierunku Legionowa, kierująca jednym z pojazdów zjechała na przeciwległy pas ruchu. Auto dachowało. Kobieta trafiła do szpitala – informowała Emila Kuligowska z legionowskiej policji.

Jak dodała, na miejscu pracowały służby: policja i straż pożarna. Wezwano też pogotowie ratunkowe. - Będziemy ustalać, jak doszło do tego zderzenia - zaznaczała policjantka.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Droga była zablokowana. Dachujące auto wpadło na barierki rozdzielające jezdnie.

- Ruch w kierunku Serocka odbywa się jezdnią technologiczną przyległą do drogi krajowej. Natomiast w stronę Legionowa - drogą wewnętrzną stacji paliw - precyzowała Kuligowska.

kk/b