Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Po kolizji na Wisłostradzie kierowca zatrzasnął kluczyki w kabinie

  TVN Warszawa

  Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plKolizja na Wisłostradzie

  Zderzyły się trzy samochody: dwie furgonetki i ciężarówka. Nikomu nic się nie stało, ale kierowca tira miał spory problem z odjechaniem z miejsca zdarzenia.

  - To była drobna kolizja - mówi reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - Ale z nieoczekiwanymi i poważnymi konsekwencjami - dodaje.

  Rozlało się paliwo

  Na Wisłostradzie, tuż za mostem Łazienkowskim jadąc w kierunku Wilanowa doszło do zderzenia trzech samochodów: dwóch furgonetek i ciężarówki.

  Nikomu nic się nie stało, ale w ciężarówce w wyniku zderzenia został uszkodzony bak, z którego wylało się paliwo. - Jezdnia zrobiła się bardzo śliska - relacjonuje Marcinczak. Podkreśla, że rozlaną ciecz musieli zneutralizować strażacy.

  Ale to wcale nie był koniec kłopotów. Bo kierowca ciężarówki wysiadając zatrzasnął kluczyki w kabinie. I za nic nie mógł jej otworzyć. By dostać się do środka, korzystał nawet ze strażackiej drabiny.

  W wyniku kolizji zablokowane zostały dwa pasy: jeden do skrętu w prawo ulicę Łazienkowską i jeden do jazdy na wprost. Dwa pozostałe prowadzące w kierunku Wilanowa były przejezdne.

  pm