Miała zakaz prowadzenia, jechała pijana

Autor:
mg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KRP VKobieta zatrzymana przez policjantów

Policjanci z Bielan zatrzymali podejrzaną o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Alkomat miał wykazać ponad 1,5 promila, a 31-latka była poszukiwana.

Kobieta została zatrzymana przez bielańskich funkcjonariuszy w godzinach przedpołudniowych na Kasprowicza. - Alkomat wskazał obecność alkoholu w stężeniu ponad 1,5 promila. Po informacji o popełnieniu przestępstwa drogowego funkcjonariusze dokładnie sprawdzili dane kobiety. W policyjnych systemach informatycznych widniał zapis o dożywotnim zakazie prowadzenia wszelkich pojazdów, a kolejna informacja o 31-latce dotyczyła jej poszukiwań w celu doprowadzenia do aresztu śledczego za przestępstwo przeciwko mieniu. Kierująca trafiła do policyjnej celi - poinformowała Kamila Szulc ze stołecznej policji.

Trafiła do aresztu

Kobieta usłyszała zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Następnie trafiła do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zastępczą karę pozbawienia wolności. Za popełnienie przestępstwa w ruchu drogowym może jej grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także: Spowodował kolizję, próbował odjechać. Pijany kierowca zatrzymany

Pijany kierowca spowodował kolizję
Pijany kierowca spowodował kolizjęMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Autor:mg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP V

Pozostałe wiadomości