Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Bielany

"Przepychanki między pasażerami" w miejskim autobusie. Jeden z mężczyzn trafił do szpitala, drugi uciekł

TVN Warszawa | Bielany

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plIncydent w autobusie miejskim

W autobusie miejskim doszło do przepychanek pomiędzy dwoma mężczyznami. Jak przekazała policja, jeden z nich trafił do szpitala, a drugi uciekł. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter poinformował o nietypowej interwencji policji na ulicy Przy Agorze 11 na Bielanach. - Doszło tu do jakiegoś zdarzenia z udziałem autobusu miejskiego. W pojeździe i poza nim, na chodniku, widać ślady krwi. Na miejscu jest policja i karetka pogotowia - relacjonował Szmelter po godzinie 19.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Później policja wyjaśniła powód interwencji. - Z pierwszych ustaleń wynika, że w autobusie miejskim doszło do nieporozumienia między dwoma mężczyznami, pasażerami. Doszło do przepychanek między nimi, w wyniku czego wybita została szyba w autobusie. Jeden z mężczyzn trafił do szpitala, natomiast drugi się oddalił. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia - przekazał Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl