Wyjechał z domu i nie wrócił. Koniec poszukiwań

Koniec poszukiwań zaginionego mężczyzny (zdjęcie ilustracyjne)
Koniec poszukiwań zaginionego mężczyzny (zdjęcie ilustracyjne)
Źródło zdj. gł.: Shutterstock
Policjanci z Białołęki szukali zaginionego seniora, który wyjechał samochodem, nie wrócił do mieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W środę poinformowali o zakończeniu poszukiwań.

Policjanci z Białołęki poszukiwali 90-latka, który zaginął w poniedziałek, 23 marca. W środę podali, że poszukiwania się zakończyły.

Mężczyzna został odnaleziony. Wrócił już do rodziny.

Przeczytaj także: Hulajnogi nie wjadą do niektórych parków. Miasto szykuje nowe zasady

Klatka kluczowa-313810
Chcą pozbyć się hulajnóg z części warszawskich parków
Źródło: TVN24

Opracowała Magdalena Gruszczyńska /tok

Źródło: tvnwarszawa.pl
Czytaj także: