Źródło zdj. gł.: Shutterstock
Policjanci z Białołęki poszukiwali 90-latka, który zaginął w poniedziałek, 23 marca. W środę podali, że poszukiwania się zakończyły.
Mężczyzna został odnaleziony. Wrócił już do rodziny.
Przeczytaj także: Hulajnogi nie wjadą do niektórych parków. Miasto szykuje nowe zasady
Źródło: TVN24
Opracowała Magdalena Gruszczyńska /tok
Źródło: tvnwarszawa.pl