Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

TVN Warszawa | Białołęka

Tragedia na Tarchominie. Nie żyje mężczyzna, który wszedł do stacji transformatorowej

TVN Warszawa | Białołęka

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Do tragedii doszło na Tarchominie

Tragiczny wypadek przy Myśliborskiej. Mężczyzna wszedł do stacji transformatorowej i zginął.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. Mężczyzna miał wejść do stacji transformatorowej przy Myśliborskiej. - Na miejscu pracowały trzy zastępy. Zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia. Policja poprosiła o to, żeby ugasić ewentualny pożar, natomiast w momencie naszego dojazdu żadnego pożaru nie było - zastrzegł Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. I dodał: - Po odłączeniu prądu przez pogotowie energetyczne okazało się, że w środku znajduje się osoba.

Mężczyzna został przekazany pod opiekę pogotowia ratunkowego. - Lekarz, który był na miejscu, stwierdził zgon - poinformował Kapczyński.

Później w rozmowie z tvnwarszawa.pl Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji wyjaśnił, że chodzi o niewielki budynek, w którym są m.in. przewody elektryczne. - Pracownik stacji przesyłowej ujawnił tam dym i poinformował straż pożarną i policję. Strażacy ujawnili wewnątrz zwłoki mężczyzny. Na chwilę obecną nie znamy jego tożsamości, ponieważ nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów - przekazał policjant.

Wypadki w Warszawie

W wypadku poszkodowanych zostało kilku kolarzy
W wypadku poszkodowanych zostało kilku kolarzyTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/15

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości