Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Białołęka

Strażnicy miejscy zostali wezwani na Modlińską. Ulicą spacerował łoś

TVN Warszawa | Białołęka

Autor:
mp/b
Źródło:
PAP
Straż Miejska w WarszawieUlicą Modlińską spacerował łoś

Ruchliwą ulicą Modlińską spacerował łoś. Jak informuje straż miejska, zwierzęciu podano środek usypiający i przewieziono je do lasu.

Ekopatrol straży miejskiej został wezwany na Modlińską. Mieszkańcy zauważyli tam przechadzającego się wzdłuż ulicy łosia. Gdy strażnicy przyjechali na miejsce, zwierzak spokojnie spacerował wśród krzaków. Ale wciąż blisko ruchliwej ulicy. Nie był ranny ani agresywny.

- Zachowywał się spokojnie. Strażniczka i strażnik zabezpieczyli teren tak, by zwierzę nie stwarzało zagrożenia dla siebie i innych - przekazał Jerzy Jabraszko z referatu prasowego straży miejskiej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dodał, że do łosia przyjechał łowczy Lasów Miejskich, który strzelił do niego nabojem usypiającym. - Gdy łoś zasnął, został przeniesiony do specjalistycznego samochodu Lasów Miejskich i przewieziony do Kampinoskiego Parku Narodowego. Po wybudzeniu zwierzę oddaliło się w kierunku lasu - podsumował Jabraszko.

Dzikie zwierzęta w Warszawie:

Dzikie zwierzęta w Warszawie

Dziki na Bródnie
Dziki na Bródnie Kontakt24
wideo 2/6

Autor:mp/b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Straż Miejska w Warszawie

Pozostałe wiadomości