TVN Warszawa | Białołęka

"Drzwi w aucie były otwarte, wyjął dwie paczki i oddalił się". Policjanci szukają złodzieja

TVN Warszawa | Białołęka

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ukradł paczki i uciekł

14 marca z samochodu kuriera zaparkowanego przy Myśliborskiej skradziono przesyłki. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy, ale zdjęcie które publikuje nieszczególnie to ułatwiają. Mężczyźnie udało się ukryć twarz.

Paczki zniknęły z auta zaparkowanego przy Myśliborskiej 93C. - Drzwi w aucie były otwarte. Mężczyzna wyjął dwie przesyłki i oddalił się - przekazała Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Dodała, że w paczkach znajdowała się odzież ze sklepu sieciowego o wartości około 500-600 złotych. Na stronie jednostki opublikowano rysopis podejrzanego o kradzież.

"Mężczyzna jest w wieku około 25-30 lat, ma 175-180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała. Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, czarne spodnie, białe sportowe buty z czarnymi wstawkami, na głowie miał założony kaptur, przez ramię miał przepasaną torebkę" - czytamy w komunikacie policji.

Oprócz rysopisu funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu. Nie widać jednak twarzy podejrzanego. - Liczymy, że komuś uda się rozpoznać podejrzanego po cechach ubioru - zaznaczyła Paulina Onyszko.

Białołęcki komisariat prosi wszystkie osoby, które mają informację na temat mężczyzny ze zdjęć, o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30, 47 723 52 24, 47 723 52 19.

Przeczytaj również: Podawał się za aktualnego właściciela dwóch aut. Oba kilka dni wcześniej skradziono w Warszawie:

Funkcjonariusze odzyskali dwa samochody i zatrzymali 37-latka (materiał z 26.04.2021)
Funkcjonariusze odzyskali dwa samochody i zatrzymali 37-latka26.04| Funkcjonariusze odzyskali dwa samochody i zatrzymali 37-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty paserstwa. KRP VII w Warszawie

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP Warszawa VI

Pozostałe wiadomości