Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Policja: miał w domu amfetaminę i marihuanę. 28-latek aresztowany

  TVN Warszawa | Białołęka

  Autor:
  mp
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających

  Policjanci z Pragi Północ zatrzymali 28-letniego mieszkańca dzielnicy, u którego znaleźli narkotyki - amfetaminę i marihuanę. Sąd zastosował wobec mężczyzny miesięczny areszt.

  Kryminalni z północnopraskiej komendy zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej skontrolowali mieszkanie 28-letniego mężczyzny na ulicy Namysłowskiej.

  - W czasie przeszukania lokalu policjanci znaleźli worki foliowe z zawartością zbrylonej substancji koloru żółtego oraz suszem roślinnym. Dodatkowo zabezpieczyli też na poczet przyszłych kar gotówkę w kwocie 3190 złotych - relacjonuje oficer prasowa Komendy Rejonowej Policji VI Irmina Sulich.

  Nawet do 10 lat więzienia

  Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem łamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. - Zabezpieczone substancje zostały poddane badaniom laboratoryjnym. Okazało się, że zbrylona substancja to ponad 800 gramów amfetaminy, a susz roślinny to ziele konopi innych niż włókniste o wadze ponad 70 gramów - precyzuje policjantka.

  W sprawie zostało wszczęte śledztwo. - Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na miesiąc - dodaje Sulich i informuje, że za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  Na tvnwarszawa.pl opisywaliśmy też akcję policji, która ujawniła narkotyki warte pół miliona złotych:

  Akcja policji w TeresinieKSP

  Autor:mp

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: KSP