Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

"Chcieli ukraść paliwo do pomp zastępczego rurociągu Czajki". Podejrzani w rękach policji

Warszawa | Białołęka

Autor:
mp/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Straż MiejskaJak podaje straż miejska, mężczyzny chcieli ukraść paliwo

Próbę kradzieży uderemnili strażnicy miejscy.

Sytuacja miała miejsce w ostatni piątek. Strażnicy miejscy, którzy tego dnia zabezpieczali rurociąg przy moście Północnym, około godziny 18.30 zauważyli pod przeprawą dostawczego opla. - Tylne drzwi do auta były otwarte, a przed nim stało pięć beczek - opisuje straż miejska.

"Zachowywali się bardzo nerwowo"

Przy samochodzie stali też dwaj mężczyźni, którzy wydali się strażnikom podejrzani, bo "zachowywali się bardzo nerwowo i nie wyglądali na robotników". Funkcjonariusze zeszli więc z mostu. - Na ich widok mężczyźni pospiesznie wsiedli do auta i odjechali w kierunku ulicy Farysa - informuje straż miejska. Zostali jednak zatrzymani.

W czterech 60-litrowych i jednej 30-litrowej beczce, strażnicy znaleźli paliwo do pomp tłoczących ścieki. Na miejsce przyjechał patrol policji, który przejął dalsze czynności.

Na tvnwarszawa.pl o białołęckich strażakach, którzy też padli ofiarą złodziei:

Złodzieje ukradli ponad 100 litrów paliwa
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp/pm