Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  "Połamał żebra, ugryzł w brzuch". 30-latek z zarzutami po awanturze domowej

  TVN Warszawa | Bemowo

  Autor:
  katke/ran
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  ShutterstockAwantura domowa na Bemowie (zdjęcie ilustracyjne)

  30-latek usłyszał pięć zarzutów dotyczących gróźb karalnych i uszkodzenia ciała. Jak podaje policja, mężczyzna szarpał się z członkami rodziny, groził im i w końcu ugryzł jednego z nich.

  Zaczęło się od zgłoszenia z Bemowa o awanturze domowej. Jak relacjonują policjanci, na miejscu zastali agresywnego 30-latka. Według funkcjonariuszy mężczyzna szarpał się z ojczymem i przyrodnim bratem, a także groził im oraz matce pozbawieniem życia.

  Mężczyzna został zatrzymany. Z informacji policji wynika, że groził rodzinie nawet w obecności funkcjonariuszy.

  "Wyzywał ich i obrażał"

  "Podczas interwencji policjantów mężczyzna przez cały czas wyzywał ich i obrażał. Okazało się, że pokrzywdzeni ponieśli obrażenia ciała w postaci złamania żeber, jednego z pokrzywdzonych 30-latek ugryzł w brzuch" - czytamy w komunikacie policji.

  30-latek już wcześniej był karany za podobne przestępstwo.

  Teraz usłyszał łącznie pięć zarzutów dotyczących gróźb karalnych i uszkodzenia ciała. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla mężczyzny. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

  Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy o awanturze domowej przy Zakrzewskiej:

  Do mieszkania weszli przez balkon
  Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  katke/ran