Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Artykuł sponsorowany

Pełen atrakcji Otwarty Piknik Rodzinny już 19 września

TVN Warszawa | Artykuł sponsorowany

Memoriał Andrzeja Jaczewskiego

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Koniec wakacyjnej atmosfery? Na pewno nie na warszawskim Ursusie! W niedzielę 19 września na stadionie KS Ursus Warszawa przy ulicy Sosnkowskiego 3 z inicjatywy firmy EBEJOT zostanie zorganizowany Memoriał Andrzeja Jaczewskiego w formie Otwartego Pikniku Rodzinnego - będzie to idealny pomysł na jak najlepsze pożegnanie lata dla każdego mieszkańca dzielnicy Ursus oraz całej Warszawy! Zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych, na czele z aktywnościami sportowymi oraz częścią artystyczną - głównym punktem całodniowego wydarzenia będzie pokazowy mecz pomiędzy drużynami oldbojów Legii Warszawa oraz KS Ursus Warszawa. Wstęp wolny dla każdego!

Całe przedsięwzięcie zostało zainicjowane dla jak najlepszego uczczenia pamięci Andrzeja Jaczewskiego, założyciela i wieloletniego prezesa firmy EBEJOT - osoby, która podczas całego swojego życia na pierwszym miejscu stawiała działalność prospołeczną. EBEJOT Development to uznany deweloper realizujący inwestycje mieszkaniowe głównie na warszawskim Ursusie. Firma znana jest z wysokiego standardu prac budowlanych, dbając o komfort oraz zadowolenia każdego nowego mieszkańca. EBEJOT przez ponad 20 lat działalności wypracował sobie duże zaufanie i uznanie na stołecznym rynku nieruchomości. W trakcie Otwartego Pikniku Rodzinnego zaprezentowana zostanie najnowsza inwestycja domów jednorodzinnych EBEJOT Development Ventura Verde w Starej Wsi (Nadarzyn).

Oficjalny początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00 na stadionie przy ulicy Sosnkowskiego 3. Piknik zostanie zorganizowany we współpracy z Klubem Sportowym Ursus Warszawa - młodzi zawodnicy reprezentujący barwy “Traktorków” wystąpią w dwóch towarzyskich turniejach piłkarskich: Funino oraz U13, które odbędą się w godzinach 11:45 - 15:00. Po wręczeniu nagród dla zawodników kolejnym elementem Pikniku będą występy artystyczne i koncerty, które wzbogacą całe wydarzenie - na scenie zobaczymy m.in.:

- Klaudia Opoka - uczestniczkę programu The Voice Kids, której talent sceniczny porównywany jest do Roksany Węgiel - KOLOROFONIA - projekt, w skład którego wchodzą: Michał Kisielewski, autor tekstów i raper występujący jako KOLO oraz Albert TONTON AL Toruński, w całości odpowiedzialny za warstwę muzyczną. - Akademia Tańca LOFF - Akademia powstała z inicjatywy Magdaleny Krasowskiej. Grupy biorące udział w wydarzeniu prezentując różne techniki i style taneczne.

Część artystyczną zaplanowano między 14:30 a 16:30 - ponadto na zakończenie Pikniku o godzinie 19:00 wystąpi zespół Made in Warsaw. Jest to grupa warszawskich muzyków, inspirująca się twórczością Deep Purple.

Najważniejszym elementem wydarzenia będzie jednak mecz oldbojów Legii Warszawa z oldbojami Klubu Sportowego Ursus. Na boisku będzie można zobaczyć wielu legendarnych zawodników - byłych reprezentantów Polski na czele z Dariuszem Dziekanowskim. Sędzią głównym meczu będzie jeden z najwybitniejszych arbitrów w historii rodzimej piłki nożnej oraz były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Michał Listkiewicz. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00, natomiast po zakończeniu spotkania przewidziano wręczenie pamiątkowych pucharów oraz rozmowy na scenie z uczestnikami meczu - pełne anegdot oraz piłkarskich wspomnień.

Główną ideą wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej, stąd też Organizatorzy przygotowali szereg propozycji o charakterze sportowym zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przez cały dzień funkcjonować będzie strefa testów sprawnościowych przygotowana we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie sprawdzić będzie się mógł każdy uczestnik Pikniku, niezależnie od wieku. Co więcej, wszyscy chętni będą mogli zbadać oraz ocenić skład swojego ciała z wykorzystaniem najnowszych aparatur udostępnionych przez Wyższą Szkołę Edukacji w Sporcie (EWS). Na pewno dużo radości sprawią również pokazy koszykarskie Kacpra “Kacpy” Lachowicza. Dla dzieci i młodzieży dostępne będą aktywności i wszelkie propozycje animacyjne.

Biorąc pod uwagę, że wydarzenie będzie trwać przez cały dzień, Organizatorzy zadbali również o przygotowanie strefy gastronomicznej. Wszystkie osoby odwiedzające Piknik będą mogły skorzystać z oferty Food Trucków - dostępne będą takie propozycje jak gofry, ale również burgery czy uwielbiane przez wiele osób frytki belgijskie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 19 września w godzinach 11:00 - 20:00 na stadionie przy ulicy Sosnkowskiego 3 na warszawskim Ursusie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursusa oraz wszystkich Warszawiaków - szczególnie rodziny z dziećmi oraz każdą osobę chcącą spędzić aktywnie czas! Wstęp dla wszystkich osób jest w pełni darmowy - warto również nieodpłatnie skorzystać z wszelkich udostępnionych aktywności czy zobaczyć w akcji piłkarzy oldbojów Legii Warszawa i KS Ursus w meczu pokazowym. Dużo radości sprawi na pewno część artystyczna, wprawiając każdego uczestnika Pikniku w pozytywny nastrój! Skorzystajmy z ostatnich dni lata w jak najbardziej aktywny sposób, odwiedzając chociażby takie właśnie wydarzenia!