Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Najnowsze smartfony Huawei P40 lite i Huawei P40 lite E już w Polsce

  TVN Warszawa | Artykuł sponsorowany

  Nowe modele Huawei

  Huawei - drugi na świecie producent smartfonów wkracza na rynek z dwoma nowymi modelami z serii P - Huawei P40 lite i P40 lite E.

  Wysoka jakość fotografii w każdych warunkach

  Huawei od dawna stawia na wysoką jakość wykonywanych smartfonami fotografii. Nie inaczej jest i tym razem. Huawei P40 lite może poszczycić się aparatem złożonym aż z 4 obiektywów: głównego, o rozdzielczości 48 MP, szerokokątnego o rozdzielczości 8 MP, obiektywu do analizy głębi obrazu (2 MP) i wreszcie obiektywu makro z matrycą 2 MP. Nie zabrakło także ciekawych rozwiązań typu funkcja Al HDR+, dzięki której nawet w słabym oświetleniu lub robiąc zdjęcie pod światło, otrzymamy zadowalająco wysoką jakość fotografii.

  Aparat przedni wyposażony jest w obiektyw 16 MP oraz funkcję Night Selfie 2.0, która pozwala wykonywać wyraziste selfie nawet przy niedostatecznym świetle.

  Huawei P40 lite E ma natomiast aparat potrójny, gdzie główny obiektyw, o rozdzielczości 48 MP, daje możliwość wykonywania wyrazistych zdjęć o soczystych kolorach. Drugi obiektyw (2 MP) pozwala na wykonywanie zdjęć z efektem rozmycia tła, a trzeci (8 MP) jest obiektywem do zdjęć typowo panoramicznych.

  Bateria naładowana w pół godziny? Dlaczego nie!

  Huawei P40 lite wyposażono w funkcję Huawei 40W SuperCharge. Dzięki niej telefon można naładować do 70% mocy w ciągu zaledwie 30 minut. Bateria o pojemności 4200 mAh, pamięć operacyjna 6 GB oraz 128 GB pamięci wewnętrznej zapewniają nieprzerwane działanie tego modelu nawet przez całą dobę. Pamięć wewnętrzną można oczywiście rozszerzyć nawet do 256 GB.

  W Huawei P40 lite zastosowano wyświetlacz Full HD+ o rozmiarze 6,4 cala i formacie 19:9.

  W drugim, dostępnym w przedsprzedaży modelu, czyli Huawei P40 lite E, umieszczono baterię o mocy 4000 mAh. W połączeniu z pamięcią operacyjną 4 GB oraz 64 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozbudowania jej do 512 GB!) otrzymujemy podobnie niezawodny telefon. Model ten wyposażono w wyświetlacz o rozmiarze 6,39 cala i formacie 19,5:9.

  Smartfony Huawei P40 lite i P40 lite E można kupić m.in. online na huawei.pl.

  [ARTYKUŁ SPONSOROWANY]