wywiad

wywiad

Musieliśmy się jakoś wyżyć, a podczas takiego wyżywania się bywało różnie. Były sytuacje bardzo wesołe, ale też takie, z których trzeba się było później podnosić – mówi Jan Borysewicz, założyciel zespołu Lady Pank. - Takie jest życie, taki jest właśnie rock and roll. Od czterdziestu lat gramy na scenie, więc dla nas możliwości i pokus różnego rodzaju było od początku znacznie więcej niż dla przeciętnego człowieka, który codziennie wraca z pracy do domu, gdzie ogarnia rodzinę i dzieci – dodaje Janusz Panasewicz. 

Słowo "obsesja" zazwyczaj ma negatywny wydźwięk. W przypadku Ani Dec, pogodynki pojawiającej się na kanałach TVN, to jednak coś bardzo pozytywnego. Obsesje dotyczą bowiem zdrowia jej i najbliższych.

- Absolutnie wolny czułem się dopiero w kosmosie – portalowi tvnmeteo.pl mówi Mamoru Mohri. Astronauta i dyrektor tokijskiego muzeum nauki, w którym realizuje unikatowy w skali świata projekt "żywego globusa", opowiada o Ziemi, kosmosie i filozofii. I o tym, jak je połączyć, by przewidzieć trzęsienie ziemi.