Twitter

Twitter

Była już "najładniejsza kryminalistka", był "najprzystojniejszy przestępca na świecie", teraz jest "więzienny skarb". Ten ostatni tytuł przypadł 24-letniej Sarze Seawright, której zdjęcie, wykonane tuż po aresztowaniu, zachwyciło użytkowników Twittera.

Na prośbę ministra finansów do prezesa Trybunału Konstytucyjnego o wstrzymanie się z wypowiedziami do 13 maja odpowiedział nie tylko zainteresowany, ale też internauci. Bardzo wielu internautów, którzy pod hashtagiem #BoRejting deklarują, czego nie zrobią do 13 maja.

440 tys. wpisów w minutę. Tak Leonardo DiCaprio pobił rekord wspomnień na Twitterze. Był głównym, choć nie jedynym bohaterem mediów społecznościowych, które minionej nocy zostały zdominowane przez Oscary.

Nie wystarczy, że wiemy, jaką grę chce dostać dziecko. Należy pamiętać żeby kupić jej odpowiednią wersję. Niestety ten młody chłopiec pod choinką znalazł starszą edycję gry. Nawet nie próbował ukrywać swojego niezadowolenia.

Zdjęcie martwego trzyletniego Aylana, leżącego na plaży, które w ciągu 12 godzin zostało wyświetlone na 20 milionach ekranów, zmieniło język debaty europejskiej o migracji - wynika z nowej analizy mediów społecznościowych przeprowadzonej przez naukowców z Sheffield University.

Były szef MSZ i jeden z kandydatów w wyborach na przewodniczącego PO, Grzegorz Schetyna, założył konto na Twitterze. "Złamałem się i jestem" - tak przywitał się z internautami. Kilka dni wcześniej jego główny kontrkandydat, Tomasz Siemoniak, wytknął mu brak obecności w mediach społecznościowych.