Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Pracują w jednym programie, ale rzadko kiedy mają szansę spotkać się jednocześnie. Prezenterki TVN Meteo Active wzięły udział we wspólnej sesji, a na backstage'u opowiadały, jak bardzo są "active" w życiu prywatnym.

Większość z nas tradycyjnie planuje wakacje miedzy czerwcem a sierpniem i podczas typowej zimowej pogody, czyli gdzieś od stycznia do końca lutego. Takie są statystyki częstotliwości wyjazdów. A co z najbardziej parszywymi pogodowo miesiącami?

My tu się cieszymy z PZJ (polska złota jesień), a na półkuli południowej rozpoczyna się wiosna. Na Ziemi Ognistej, w Kapsztadzie, w Tasmanii, w Nowej Zelandii, w Australii… A gdyby tak nasza dzienna gwiazda w swej pozornej wędrówce postanowiłaby trochę zawrócić?

Koniec wakacji, koniec z bikini... A historia tego kawałka materiału, jaki wkładają na siebie kobiety w sezonie plażowym, jest moim zdaniem bardzo ciekawa.

Trąby powietrze wydawało się, że dotyczą tylko USA, gdzie jest ich najwięcej na świecie. A tu już nie pierwszy raz przypominamy sobie, że to zjawisko, które też potrafi występować w Polsce.

- Miłość jest jak wiatr, raz silniejsza, a raz słabsza - pisze na swoim blogu Omenaa Mensah. I przekonuje, że to poetyckie porównanie Seneki znajduje potwierdzenie w meteorologii.