Podróże

Podróże

Zielona Góra to miasto, które warto zwiedzać z mapą w ręku, spacerując po uliczkach i zakamarkach Starego Miasta. Po drodze zobaczysz Bachusiki, odpoczniesz w parkach i poznasz ciekawe historie. Podpowiadamy, jakie atrakcje turystyczne czekają w Zielonej Górze.

Lista na wakacje będzie się różnić w zależności od celu podróży – inaczej spakujesz się jadąc w góry, inaczej nad morze. Ale pewne pozycje są uniwersalne. Skorzystaj z naszych podpowiedzi, by mieć pewność, że o niczym ważnym nie zapomniałeś.

Co zabrać w góry, żeby bezpiecznie pokonywać szlaki, a zarazem czuć się swobodnie? Lista rzeczy, które trzeba spakować, zależy od pory roku i tego, w jak wysokie góry się udajesz. Ważna jest też długość wyprawy i miejsce noclegu. Podpowiadamy, co przyda się w górach latem, a co zimą oraz co warto zabrać, planując nocleg pod namiotem.

Chiny są gotowe do rozmów z innymi państwami na temat wzajemnego honorowania zaświadczeń o testach i szczepieniach, aby umożliwić bezpieczne podróże międzynarodowe.