Informacje

 • Wynajmij oczyszczacz powietrza Philips i odetchnij zdrowym powietrzem

  31-12-2019 11:56 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
  Wynajmij oczyszczacz powietrza Philips i odetchnij zdrowym powietrzem

  Philips

  Wiemy, że aby być zdrowym należy dobrze się odżywiać, uprawiać sport, wysypiać się, regularnie przechodzić badania profilaktyczne. Od kilku lat mamy również świadomość tego, że zanieczyszczone powietrze może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie. Możemy temu zapobiegać zmieniając część nawyków, w tym korzystać z oczyszczacza powietrza w domu oraz zakładać maseczki antysmogowe przebywając na zewnątrz.

  Niestety, naprawdę dobre i efektywne urządzenia nie są tanie i dla wielu cena oczyszczaczy powietrza stanowi barierę. Właśnie dlatego, żeby jak najwięcej osób mogło oddychać czystym powietrzem, Philips uruchomił program, który umożliwia wynajem urządzenia już od 59 zł miesięcznie. To świetny sposób na sprawdzenie, jak działa oczyszczacz powietrza i jaki wpływ ma na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Co zrobić aby wynająć oczyszczacz powietrza Philips?

  Wynajem oczyszczaczy powietrza Philips jest bardzo prosty -  0 zł kaucji, bez zbędnych formalności - nie ma dodatkowych umów, jedynie akceptacja regulaminu. Co bardzo istotne w przypadku oczyszczaczy, abonament obejmuje także wymianę filtrów.

  Jeżeli urządzenie Ci się spodoba, w każdej chwili możesz je wykupić na własność. Jeżeli chcesz wymienić na inne, lub zrezygnować - możesz to zrobić w każdej chwili. Dostawa oraz zwrot oczyszczacza są darmowe. To bardzo elastyczne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które potrzebują urządzenie jedynie w okresie smogowym lub po prostu zastanawiają się nad zakupem i chcą sprawdzić, jak działa.

  Jak wynająć? Wystarczy wejść na stronę www.usunsmog.pl/wypozycz-oczyszczacz, wybrać oczyszczacz, wypełnić formularz i dokonać płatności. Nie wiesz na jakie urządzenie się zdecydować? Po odpowiedzi na kilka prostych pytań otrzymasz podpowiedź, jaki oczyszczacz będzie dla Ciebie najlepszy.

  Z oczyszczaczem Philips możesz mieć pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze, ponieważ usuwa do 99,97% zanieczyszczeń jak smog, alergeny, bakterie, wirusy, szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy. Trzystopniowy system filtracji z filtrem NanoProtect HEPA i węglowym skutecznie wyeliminuje szkodliwe zanieczyszczenia z powietrza. Numeryczny wskaźnik stężenia cząsteczek PM2,5, oraz 4-stopniowy wskaźnik kolorów informują o jakości powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym. Ponadto, gdy zanieczyszczenie wzrośnie do niepokojącego poziomu, oczyszczacz zareaguje automatycznie, przefiltruje je i oczyści. Dzięki oczyszczaczowi powietrza Philips wreszcie będziesz mógł odetchnąć czystszym i zdrowszym powietrzem w swoim domu.

  Artykuł powstał przy współpracy z partnerem.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...