Informacje

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • syf
  A kto dożyje tej trzeciej kadencji żeby ich z tego rozliczyć?
  ~misio /2018-10-10 08:57
 • smog
  Panie Kowalczyk pięknie, ładnie mówić to co ludzie chcą usłyszeć. To wielka bujda na resorach. Do puki społeczeństwo nie będzie uświadomione a następna sprawa i najważniejsza bogatsze to nic z tego nie będzie. Pytam się jak osoba otrzymująca 846zł emerytury licząca 86 lat ma sobie założyć nowoczesny piec węglowy, czy gazowy skoro jej na życie nie starczy nie mówiąc już o lekarstwach, których nie wykupuje. Chcąc nie zamarznąć pali czym się da i to jest prawda. Nie rozmawiacie z ludżmi i nic nie wiecie. Tam gdzie nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Gdyby ludzi było stać na godne życie to co truli by siebie i innych? Na pewno nie. Panie Kowalczyk temat do przemyśleń.
  ~SAS /2018-02-16 20:58
 • @Jerry nie usprawiedliwiaj się, nikogo na nic nie stać, nawet na węgiel
  Ile razy ja już to czytałem, żadne usprawiedliwienie. Nie stać na maski, nie stać na opalanie węglem a na leczenie chorób płuc będzie stać???
  ~Nick /2018-02-16 12:11
 • Guzik prawda
  W połowie 1 kadencji Polacy nie noszą masek , bo ich nie stać na maski. Zobaczcie ceny masek
  ~Jerry /2018-02-16 04:55
 • ..." Polacy nie będą już musieli nosić masek antysmogowych"
  A czy teraz MUSZĄ, panie ministrze? Jakoś nie zauważyłam tego. W czasie naprawdę "wielkiego smrodu" w stolicy tylko BARDZO POJEDYNCZE osoby noszą maski. A POWINNI WSZYSCY, a SZCZEGÓLNIE DZIECI I OSOBY STARSZE. Dawniej pokazywano zdjęcia z miast chińskich w czasie smogu (wtedy smog w Chinach był mniejszy niż obecnie w Polsce) i na ulicach widać było bardzo dużo ludzi w maskach. A u nas? Widać polski czełowiek kak ruskij - gnitsa nie łamiotsa. A noszenie masek w czasie smogu powinno być NAKAZEM - zwłaszcza dla dzieci, ale nie tylko. Przecież potem wszyscy podatnicy muszą płacić na leczenie skutków wdychania trującego powietrza. Kiedy wreszcie Polacy pójdą po rozum do głowy?!
  ~helka /2018-02-15 23:39

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...