Informacje

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Egzekucja?
  Jak ma się coś zmienić, skoro straż miejska, policja, straż pożarna, wszelkie służby przejeżdżają koło kamienicy, z której komina wydobywa się czarny jak węgiel dym i w ogóle nie interesują się tym, jakim piecem i paliwem się tam pali.

  Dopóki nie zmieni się mentalność i twarde prawo w tym kraju, dopóty sytuacja się nie zmieni i będziemy umierać coraz prędzej.

  Kogoś nie stać na ogrzewanie gazem czy też nie ma dostępu do ogrzewania sieciowego? Sorry - to nie znaczy, że może mnie truć. Mnie nie stać na Ferrari, mam go sobie zatem ukraść?

  Edukacja, twarde prawo i przede wszystkim - egzekucja, najtwardsza z możliwych i konsekwentnta, łącznie z eksmisją, jesli ktoś po nałożeniu X kar nie dostosuje się do życia w cywilizowanym społeczeństwie.
  ~Nihilista /2018-11-30 16:06
 • BREDNIE !!!
  Dawniej ludzie palili czym się da i smogu nie było a teraz coraz mniej piecy węglowych i smog macie ??? Więcej ruskiego węgla niech sprowadzają bo tańszy a nasze kopalnie pozamykać bo nie rentowne, bo spółek narobili i każdy chce się nachapać i węgiel drogi.
  ~WNERW /2018-11-30 10:25
 • Smog nie boli.
  Na moim osiedlu prawie co drugi mieszkaniec pali w kominku, nie wiedząc, że w mieszkaniu ma zapylenie jak w czasie, gdy na danym terenie ogłasza się alarm smogowy. Z tego powodu cierpią też ich sąsiedzi, gdyż te bardzo niebezpieczne i bardzo małe pyły po spaleniu drewna dostają się też do ich mieszkań i jednocześnie do ich płuc oraz krwiobiegu. Mało kto wie, że te mikroskopijne pyły wywołują choroby płuc i innych organów oraz nowotwory. Świadomość Polaków w tej materii jest znikoma, a smog nie boli, ale potem boli choroba przez niego wywołana. Ogólnie znana jest szkodliwość palenia węglem, często złej jakości, szkodliwość spalin samochodowych, pyłu z ich opon i sprzęgła ich hamulców, ale o paleniu drewna w kominkach domów prawie wcale się nie mówi.
  ~Zosia3 /2018-11-30 07:44
 • gadamy
  nic nie robimy, diesle likwidujemy , śmieciami ,podkładami kolejowymi,miałem palą i mają sąsiadów w dup??
  graffiti50 /2018-11-29 20:32
 • Dajcie spokój
  Najważniejsze jest to, że właściciele tych zakładów oraz politycy mieszkają w po za miastem i miejscach z niską ilością smogu, reszta się nie liczy :D
  faceroll /2018-11-29 17:51

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....