Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 17°C 24°C 11°C Bezchmurnie
zwiń
Kalorie: fakty i mity

Kalorie: fakty i mity

Sprawdzamy, co jest dietetyczną bzdurą, a co niepodważalną prawdą. Dokładnie przyglądamy się etykietom i ujawniamy, w ile kalorii kryje się w poszczególnych produktach. Podpowiadamy, czym można zastąpić mniej zdrowe produkty.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

 

Reporter TVN Meteo Active, trenerzy i dietetyczki współpracujące z naszą redakcją specjalnie dla Was sprawdzają, co jest prawdą, a co bzdurą - zarówno w kwestii jedzenia, jak i ćwiczeń. Dodatkowo sprawdzamy, ile kalorii czai się w popularnych produktach i znajdujemy ich mniej kaloryczne zamienniki.

 • nautralne oczywiście najlepsze
  Wychodzi, że owoce, warzywa najlepsze dla nas !
  http://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki
  Jeśli jemy warzywa i owoce w całości, organizm 80% swojej energii przeznacza na trawienie – a mniej na procesy regulacji, samoleczenia, oczyszczania z toksyn. Świeżo wyciskane soki zawierają własne, endogenne enzymy, dzięki którym właściwie… trawią się same, nie obciążając Twojego organizmu.
  Biologiczna esencja – i prawie żadnych strat. Badania naukowe wykazują, że wypicie soku z jednego kilograma warzyw lub owoców jest ekwiwalentem zjedzenia kilku kilogramów tych produktów. A czy jesteś w stanie zjeść kilogram owoców lub warzyw każdego dnia?
  ~Jurty /2016-07-12 10:36

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!