TVN Meteo | Prognoza

Najpierw deszcz i śnieg, potem słońce i wiosenna temperatura

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach
Prognozowana temperatura w kolejnych dniachVentusky
wideo 2/3
Pogoda na pięć dni 05.02-09.02

Przed nami kilka pochmurnych dni z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Na zmiany w pogodzie trzeba poczekać do drugiej połowy kolejnego tygodnia, kiedy to pokaże się słońce, a wiatr osłabnie. Termometry mogą wskazywać wtedy nawet 10 stopni Celsjusza.

W niedzielę czeka nas duże zachmurzenie. Pojawią się opady deszczu, a miejscami deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągając prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę, południowo-zachodni.

Prognoza pogody na następny tydzień

Na poniedziałek synoptycy również zapowiadają duże zachmurzenie, choć mogą pojawiać się przejaśnienia. We wschodniej części kraju wystąpią opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 2 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, zachodni wiatr.

Prognoza pogody na poniedziałek i wtorektvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dni
Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dniVentusky

Wtorek zapowiada się pochmurno. W zachodnich regionach popada deszcz, a na wschodzie i w centrum kraju pojawią się opady śniegu. Temperatura sięgnie maksymalnie od -1 st. C na Podkarpaciu do 9 st. C na Pomorzu. Będzie wiać umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h, powieje z kierunku zachodniego.

Prognoza pogody na środę i czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na środę i czwartek

Środa przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Mieszkańcy Pomorza powinni spodziewać się opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr okaże się umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni.

W czwartek się wypogodzi. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

Prognozowane opady w ciągu kolejnych dni
Prognozowane opady w ciągu kolejnych dniVentusky
Prognozowane porywy wiatru w ciągu kolejnych dni
Prognozowane porywy wiatru w ciągu kolejnych dniVentusky

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości