TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - wtorek 19.10. Dużo chmur, miejscami opady deszczu. Na termometrach do 17 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 3/4.12
Pogoda na noc 3/4.12tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 19.10

Pogoda na wtorek, 19 października, zapowiada się następująco: noc przyniesie w części kraju lekki mróz oraz gęste mgły. Te miejscami mogą osadzać szadź. Wtorek przyniesie duże zachmurzenie, a lokalnie deszcz.

Pogoda na noc 18-19.10: w pasie od Pomorza Zachodniego, przez Ziemię Łódzką po Podkarpacie, aura okaże się pochmurna. Możliwe są słabe opadu deszczu i mżawki. Spadnie do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze Polski możemy liczyć na rozpogodzenia do zachmurzenia umiarkowanego i małego - padać jednak nie powinno.

Lokalnie na Podlasiu oraz Warmii i Mazurach prognozowane są silne zamglenia oraz mgły ograniczające widzialność do 200-400 metrów. Nad ranem mgły mogą osadzać szadź. Na termometrach zobaczymy minimalnie od -1 do 0 stopni Celsjusza w rejonie Suwałk i Białegostoku do 6-8 st. C na pozostałym obszarze kraju. Wiatr na zachodzie będzie słaby południowo-zachodni, na wschodzie i w centrum - zmienny.

Pogoda na wtorek, 19.10

Pogoda na wtorek 19 października: we wtorek 19.10 początkowo na północy, południowym wschodzie oraz częściowo w centrum kraju zachmurzenie będzie duże i całkowite ze słabymi opadami deszczu. Strefa opadów przemieści się w ciągu dnia nad obszar północno-wschodniej Polski. Spadnie do dwóch litrów na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie okaże się duże z przejaśnieniami, narastające w ciągu dnia od zachodu do całkowitego. Większe przejaśnienia spodziewane są głównie na południu kraju.

Temperatura wyniesie od 8-10 st. C na północnym wschodzie do 14-16 st. C na południu, zachodzie i w centrum Polski. We Wrocławiu termometry mogą pokazać nawet 17 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W górach i na Wybrzeżu okaże się porywisty, rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na wtorek 19.10
Prognoza pogody na wtorek 19.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeo we wtorek, 19.10

Wilgotność powietrza we wtorek będzie największa na północnym wschodzie kraju - sięgnie 90 procent lub przekroczy tę granicę. Na pozostałym obszarze utrzyma się w okolicach 80 procent. W północno-wschodniej oraz centralnej Polsce, a także na wschodzie kraju warunki biometeo będą neutralne. W pozostałych regionach aura wpłynie negatywnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo we wtorek 19.10
Warunki biometeo we wtorek 19.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W ciągu nocy prognozowane jest duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu i mżawki z przerwami. Na termometrach zobaczymy nie mniej niż 8 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie w Warszawie o północy wyniesie 1013 hektopaskali i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Warszawa

Początkowo duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi, zanikającymi opadami deszczu. W drugiej części dnia pojawią się przejaśnienia. Padać nie będzie. Termometry wskażą do 13 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w Warszawie w południe 1011 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie duże i całkowite z opadami deszczu nad ranem. Temperatura minimalna wyniesie 7 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1024 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże i całkowite, nad ranem z zanikającym deszczem. Na termometrach zobaczymy nie więcej niż 11 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1020 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i duże. Na ogół nie powinno padać, jednakże początkowo jest możliwy słaby, symboliczny deszcz. Termometry pokażą najwyżej 7 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1013 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże, padać nie powinno. Na termometrach zobaczymy w najcieplejszej chwili 16 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1010 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie będzie umiarkowane, przejściowo małe. Padać nie powinno. Temperatura osiągnie w najchłodniejszym momencie 6 st. C. Wiatr będzie słaby, południowy. Ciśnienie o północy wyniesie 1011 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże, a nawet całkowite. Padać nie będzie. Termometry wskażą maksymalnie 17 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1007 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane. Nie padać. Na termometrach zobaczymy minimalnie 7 st. C. Zmienny wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1000 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Kraków

Prognozowane jest umiarkowane, a przejściowo duże zachmurzenie. Deszcz się nie pojawi. Temperatura osiągnie maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 998 hPa i będzie spadać.

Warunki drogowe we wtorek 19.10
Warunki drogowe we wtorek 19.10tvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości