TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - wtorek 14.12. Pochmurno. Na termometrach maksymalnie 6 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę 22.01
Prognoza pogody na sobotę 22.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 14.12

Pogoda dziś, czyli we wtorek 14 grudnia, przyniesie pochmurną aurą. Pojawią się też opady deszczu i mżawki. Termometry pokażą maksymalnie od -1 do 6 stopni Celsjusza.

Wtorek przyniesie pochmurną aurę. Mgły w pasie centralnym kraju mogą się utrzymywać przez cały dzień. Poza tym synoptycy prognozują opady mżawki lub deszczu poniżej jednego litra wody na metr kwadratowy, które przemieszczać się będą z północnego zachodu do centrum kraju, a wieczorem i w nocy dalej na wschód. Przejaśnienia możliwe są w ciągu dnia jedynie na Podkarpaciu i częściowo na Lubelszczyźnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum, do 6 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje południowo-zachodni i południowy słaby wiatr.

Warunki biometeo - wtorek 14.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 90-95 procent. Mieszkańcy południowo-wschodnich regionów Polski odczują zimno, a pozostałych chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się przeważnie niekorzystne, tylko na południowym wschodzie - neutralne.

Warunki biometeo we wtorek 14.12
Warunki biometeo we wtorek 14.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurna aura, nad ranem będzie ponuro i mglisto, wieczorem wystąpią słabe opady mżawki z deszczem, po których pojawią się mgły. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr z kierunków południowych, powieje słabo. W południe na barometrach zobaczymy 1013 hPa.  

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, okresami prognozuje się słabe opady mżawki/deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby, w drugiej części dnia okresami umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 1022 hPa.  

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurna aura, okresami wystąpią słabe opady deszczu/mżawki. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 4 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. W południe barometry pokażą 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno, nad ranem będzie ponuro, pojawią się mgły. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Wiatr słaby, powieje z południowego zachodu. W południe barometry wskażą 1010 hPa.  

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie ponuro i mglisto. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 996 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 14.12
Warunki drogowe we wtorek 14.12tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości