TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - środa 27.10. Deszcz w niektórych regionach. Większość kraju ze słońcem, ale i silniejszym wiatrem

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 27.10

Pogoda na jutro. W środę miejscami na północy kraju słabo popada deszcz. Na pozostałym obszarze Polski można liczyć na rozpogodzenia, a w południowych regionach wręcz na słoneczną aurę. Powieje jednak mocniej, w porywach nawet do 50-70 kilometrów na godzinę.

W nocy będzie pochmurno z rozpogodzeniami. Na Wybrzeżu, Kaszubach, Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie pojawią się słabe opady deszczu o sumie do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza w Małopolsce, przez 5 st. C w centrum kraju, do 7-8 st. C na Pomorzu i Wybrzeżu. Wiatr będzie zachodni i południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W porywach na północy osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na środę 27.10

Dzień w południowych regionach kraju upłynie pod znakiem słonecznej aury, poza tym będzie pochmurno z rozpogodzeniami. Na Wybrzeżu i Kaszubach należy spodziewać się słabych opadów deszczu lub mżawki do 2 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku zachodniego i południowo-zachodniego powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W porywach rozpędzi się do 50 km/h, a na północy do 70 km/h.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo w środę 27.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 70-80 procent. Na Pomorzu, Warmii i Mazurach oraz Podlasiu będzie odczuwalny chłód, a poza tym komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne na krańcach północnych okażą się niekorzystne, a im dalej na południe, tym pogoda będzie korzystniej wpływać na samopoczucie.

Warunki biometeo
Warunki biometeotvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1009 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno, słabe opady deszczu. Temperatura spadnie minimalnie do 7 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami dość silny. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, okresami słabe opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 60-70 km/h. Ciśnienie będzie się wahać, w południe sięgnie 1017 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1011 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura spadnie minimalnie do 4 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 999 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości