TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - środa 13.10. Deszcz w połowie kraju, chłodno

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 19/20.10
Pogoda na noc 19/20.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 13.10

Pogoda na jutro. Na znacznym obszarze kraju w środę wystąpią opady deszczu. Będzie chłodno, na termometrach maksymalnie do 12 stopni Celsjusza.

Nocą na zachodzie kraju będzie pogodnie, natomiast w pasie dzielnic centralnych i wschodnich pojawią się opady deszczu. Termometry pokażą minimalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. W górach temperatura spadnie jednak poniżej 0 st. C, wystąpią też opady śniegu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni.  

Pogoda na środę 13.10

Środa we wschodnich regionach okaże się na ogół pochmurna i deszczowa. W pozostałych miejscach zachmurzenie będzie zmienne i nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Z kierunku północno-zachodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo w środę 13.10

Wilgotność powietrza wyniesie 80-90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne we wschodniej połowie kraju okażą się niekorzystne, w zachodniej będą zaś neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1011 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1015 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura spadnie minimalnie do 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno i opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 989 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. c. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie zmienne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie zmienne i opady deszczu. Temperatura spadnie minimalnie do 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1003 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie zmienne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1005 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości