Pogoda na jutro - środa 02.03. Nocą chwyci mróz, dzień z dużą ilością słońca

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Środa w większości kraju upłynie pod znakiem słońca. Tylko w niektórych regionach niebo mocno się zachmurzy, padać jednak nie powinno. Na termometrach będzie maksymalnie do 6 stopni Celsjusza na zachodzie Polski.

Nocą w niemal całym kraju pogodnie. Nieco więcej chmur przybędzie pojawi się jedynie na zachodzie oraz południowym wschodzie Polski. Temperatura minimalna wyniesie od -8 do -6 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, w centrum oraz na południu, do -5 i -3 st. C na północnym zachodzie oraz południowym wschodzie kraju. Z uwagi na liczne rozpogodzenia miejscami temperatura minimalna może być niższa. Wiatr powieje słabo, ze zmiennych kierunków.

Pogoda na środę

Dzień w większości kraju zapowiada się pogodnie. Tylko na wschodzie i południu, a wieczorem także na północy kraju zachmurzenie wzrośnie do dużego, miejscami całkowitego. Termometry pokażą maksymalnie od 4-5 st. C na wschodzie do 5-6 st. C na zachodzie. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środę tvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia na przeważającym obszarze Polski znajdzie się na poziomie około 60 procent. Mieszkańcy większości kraju odczują chłód, jedynie na północnym zachodzie będzie odczuwalne ciepło. Warunki biometeorologiczne wszędzie okażą się korzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Bezchmurne niebo. Temperatura minimalna wyniesie od -6 do -5 st. C. Wiatr będzie słaby, północny. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 1017 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5-6 st. C. Powieje słaby, północny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1011 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od -4 do -3 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1031 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 5-6 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1025 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od -6 do -5 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4-5 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1014 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od -7 do -6 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 4-5 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1009 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie. Temperatura minimalna wyniesie od -6 do -5 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5-6 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 996 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości