TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - sobota 25.12. Mróz we wszystkich regionach, opady śniegu będą zanikać

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 25/26.05
Pogoda na noc 25/26.05tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 25.12

Pogoda na jutro. Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia okaże się znacznie chłodniejszy niż Wigilia. Temperatura w całej Polsce spadnie poniżej zera. Będzie się przejaśniać i wypogadzać, tylko miejscami popada zanikający śnieg.

W nocy będzie pochmurno z przejaśnieniami. W południowej części kraju wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Miejscami deszcz będzie marznący, dlatego kierowcy powinni spodziewać się śliskich nawierzchni dróg. Temperatura minimalna wyniesie od -12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez -11 i -10 st. C na Podlasiu, Warmii i Mazurach, Kujawach, Nizinie Szczecińskiej, Pomorzu, w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego, w Wielkopolsce, na Ziemi Łódzkiej oraz Lubelszczyźnie, do -3 st. C na Podkarpaciu . Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, północno-zachodni. 

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na sobotę, Boże Narodzenie

W dzień czeka nas duże zachmurzenie, choć można liczyć na przejaśnienia i rozpogodzenia. Na południu kraju pojawią się zanikające opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -6 st. C na Suwalszczyźnie do -1 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje przeważnie z kierunku zachodniego, słabo i umiarkowanie, w niektórych miejscach silniej.

Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie od 70 do 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1002 hektopaskale.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1009 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże. Opady śniegu, okresami deszczu ze śniegiem, także marznące. Temperatura spadnie minimalnie do -4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 974 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 982 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1000 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 988 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 999 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 991 Pa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 996 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości