TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - poniedziałek 8.11. Wiele deszczowych miejsc, do 10 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 08.11

Pogoda jutro, czyli w poniedziałek 8.11, upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z nielicznymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie od 7 do 10 stopni. W całym kraju odczujemy zimno.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (7/8.11) prognozuje się duże zachmurzenie z przejaśnieniami. W Małopolsce, na Podkarpaciu i w województwach północnych wystąpią opady deszczu o sumie 10 litrów wody na metr kwadratowy. W Tatrach spadnie śnieg. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje umiarkowany i dość silny, zachodni wiatr, który okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę. 

Pogoda na jutro - poniedziałek 8.11

Poniedziałek przyniesie duże zachmurzenie z nielicznymi przejaśnieniami. W paśmie północnych i centralnych województw popada deszcz. Spadnie go do 10 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, będzie wiał z zachodu i północy.

Prognoza pogody na poniedziałek 8.11
Prognoza pogody na poniedziałek 8.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w poniedziałek 8.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne będą przeważnie niekorzystne, tylko na krańcach południowych neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek 8.11
Warunki biometeo w poniedziałek 8.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego zachodu. W południe barometry pokażą 1015 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże i deszcz. Na termometrach zobaczymy 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 50 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 989 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. W południe barometry pokażą 1006 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie o północy sięgną 998 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Na ogół pochmurno z opadami deszczu. Możliwe niewielkie przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr. W południe barometry pokażą 1002 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy 6 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach powieje do 50 km/h. Ciśnienie o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa. 

Warunki drogowe w poniedziałek 8.11
Warunki drogowe w poniedziałek 8.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości