Pogoda na jutro - poniedziałek 25.10. Pogodna aura, maksymalnie 14 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 25.10

Pogoda jutro, czyli w poniedziałek 25.10, przyniesie wielu regionom Polski pogodną aurę i korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Termometry pokażą maksymalnie od 10 do 14 stopni.

W ciągu najbliższej doby Polska pozostanie w zasięgu pogodnego wyżu, którego centrum przemieści się znad pogranicza rumuńsko-ukraińskiego w rejon Półwyspu Krymskiego. Sprawi, że napłyną do nas cieplejsze masy powietrza znad południa Europy. 

Pogoda na noc 24/25.10

W nocy z niedzieli na poniedziałek (24/25.10) na przeważającym obszarze kraju wystąpi małe zachmurzenie, będzie też bezchmurnie. Jedynie na północnym wschodzie i miejscami w centrum prognozuje się umiarkowane zachmurzenie. Nad ranem na wschodzie Polski pojawią się mgły ograniczające widzialność do 200-900 metrów. Temperatura minimalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza w pasie wschodnim i południu, do 3 st. C w centrum i na północnym zachodzie. Powieje słaby wiatr z kierunków południowych.

Pogoda na noc 24/25.10
Pogoda na noc 24/25.10tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek 25.10

Poniedziałek przyniesie małe zachmurzenie, miejscami będzie bezchmurnie. Tylko na północnym wschodzie Polski prognozuje się umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie, przez 13 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. 

Prognoza pogody na poniedziałek 24.10
Prognoza pogody na poniedziałek 24.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w poniedziałek 25.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 60 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 25.10
Warunki biometeo w poniedziałek 25.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie przejściowe. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Powieje słaby, południowy wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Rano zachmurzenie umiarkowane, w ciągu dnia małe, będzie słonecznie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1014 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane zmniejszające się do małego. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Południowy wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1027 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie małe. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wiatr umiarkowany, powieje z południa. W południe na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Bezchmurnie. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie wiał słabo. Ciśnienie o północy osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie małe, pod koniec dnia umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Wiatr południowy, powieje słabo. W południe barometry pokażą 1015 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Bezchmurnie. Termometry pokażą 1 st. C. Wiatr z kierunków południowych, początkowo będzie słaby, pod koniec nocy umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południa. W południe na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Bezchmurnie, pod koniec nocy możliwa mgła. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr zmienny z przewagą wschodniego, powieje słabo. O północy barometry pokażą 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Bezchmurnie, tylko o poranku możliwa mgła. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 12 st. C. Wiatr zmienny z przewagą wschodniego, powieje słabo. W południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 25.10
Warunki drogowe w poniedziałek 25.10tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości