TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - poniedziałek 16.05. Będzie się chmurzyć, temperatura od 16 do 25 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W poniedziałek 16.05 nie powinno padać. Termometry wskażą maksymalnie do 25 stopni Celsjusza na zachodzie kraju. Powieje ze słabą i umiarkowaną siłą.

W nocy będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 5 st. C w centrum kraju, do 8 st. C. na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie północny i wschodni, słaby.

Pogoda na poniedziałek 16.05

Dzień zapowiada się z małym i umiarkowanym zachmurzeniem, które od zachodu będzie wzrastać do dużego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 16 st. C na Suwalszczyźnie, przez 21 st. C w centrum kraju, do 25 st. C na Ziemi Lubuskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunku północno-zachodniego, na zachodzie skręcając na południowy.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia na przeważającym obszarze Polski sięgnie około 70 procent. Na północnym wschodzie kraju będzie odczuwalny chłód, na południowym zachodzie - ciepło, natomiast mieszkańcy pozostałych regionów odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne wszędzie okażą się neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w o północy barometry wskażą 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1005 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 5 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie północno wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 7 st. C. Wiatr będzie północno wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje południowo wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1003 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 991 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości