TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - piątek 8.10. Dużo słońca, ale i chłodniejsze powietrze

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki drogowe w nocy 26/27.01
Warunki drogowe w nocy 26/27.01tvnmeteo.pl
wideo 2/4
Pogoda na jutro 8.10

Pogoda na jutro: piątek 8.10 przyniesie nam sporo słońca, ale i chłód. Na termometrach zobaczymy od 11 do 16 stopni Celsjusza. Miejscami prognozowane są silniejsze porywy wiatru.

Polska znajdzie się na kilka dni pod rządami chłodnego, surowego wyżu rosyjskiego, który skieruje ze wschodu w naszym kierunku masy zimnego i suchego powietrza polarnego. Temperatura nocami spadnie miejscami poniżej 0 stopni Celsjusza, do około -2, -4 stopni przy gruncie.

Pogoda na noc 7/8.10

Pogodnie. Na zachodzie kraju lokalnie mogą pojawić się mgły. Temperatura minimalna sięgnie od 0 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez 3 st. C w centrum kraju do 9 st. C na zachodnim Wybrzeżu. Powieje ze wschodu, słabo i umiarkowanie. Na wschodzie okresami porywy wiatru będą przybierać na sile.

Pogoda na jutro - piątek 8.10

Pogoda na jutro, czyli piątek 8.10, zapowiada się słonecznie, ale rano może być zimno. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Ziemi Lubuskiej i Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Okresami jego porywy będą silniejsze - na Pogórzu Karpackim może wiać z prędkością do 60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na piątek 8.10
Pogoda na piątek 8.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne piątek 8.10

Największa wilgotność powietrza pojawi się na krańcach północnych, zachodnich i południowych kraju. W całej Polsce zrobi się chłodno. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeorologiczne w piątek 8.10
Warunki biometeorologiczne w piątek 8.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje ze wschodu. Okresami jego porywy mogą być dość silne. Ciśnienie w Warszawie o północy sięgnie 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej. Ciśnienie w południe wyniesie 1022 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu, który okresami w porywach może być dość silny. O północy na barometrach zobaczymy 1034 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1036 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 5 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu, okresami może być dość silny. O północy na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 15 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, a okresami jego porywy mogą przybierać na sile. W południe barometry wskażą 1022 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu. Okresami wiatr może być dość silny. Ciśnienie o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Okresami może być silniejszy. Ciśnienie w południe sięgnie 1016 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 3 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany, który okresami może być dość silny. Ciśnienie o północy wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje ze wchodu. Chwilami wiatr będzie przybierać na sile. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa. 

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mariola Anna S / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości