TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - piątek 26.11. Od deszczu po śnieg, opady w wielu regionach

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 26.11

Pogoda na jutro. Piątek 26.11 na znacznym obszarze kraju upłynie z opadami. Należy spodziewać się deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Miejscami silniej powieje, a termometry wskażą maksymalnie od 2 do 6 stopni Celsjusza.

W nocy będzie pochmurnie. Na Podkarpaciu, w Małopolsce i na Pomorzu wystąpią opady deszczu, a w górach - śniegu. Temperatura minimalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Podlasiu do 4 st. C na Podkarpaciu. Wiatr z kierunku południowo-zachodniego powieje słabo i umiarkowanie. Miejscami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
Warunki drogowe w nocy
Warunki drogowe w nocytvnmeteo.pl

Pogoda na piątek 26.11

Dzień upłynie z dużym zachmurzeniem, możliwe są jedynie niewielkie przejaśnienia. Na Pomorzu popada deszcz, a na terenie wschodnich województw deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. W niektórych miejscach opady będą intensywne, spadnie do 10-15 litrów wody na metr kwadratowy i do 3 centymetrów śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr na północy kraju okresami powieje silniej, przeważnie z kierunku południowo-zachodniego.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w piątek 26.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia będzie wysoka, wszędzie osiągając powyżej 95 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno i opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 999 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno i opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 997 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże. Temperatura spadnie minimalnie do 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 978 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 971 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z małymi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 990 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Na ogół pochmurno. Temperatura spadnie minimalnie do 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 992 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno, po południu i pod wieczór opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 988 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Na ogół pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 992 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 986 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości