Pogoda na jutro - piątek 25.11. Śnieg popada w kilku regionach

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Noc na przeważającym obszarze Polski przyniesie śnieg, deszcz ze śniegiem lub deszcz. W piątek słabe opady śniegu pojawią się tylko od Małopolski i Podkarpacia, przez Mazowsze, po Podlasie. Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą od -1 do 7 stopni Celsjusza.

Noc zapowiada się przeważnie pochmurno. Na wschodzie śnieg kraju spadnie do 1-5 centymetrów śniegu. W zachodnich regionach zrobi się mglisto i wystąpią słabe opady mżawki lub deszczu, miejscami ze śniegiem. Deszcz lokalnie będzie marznący. Temperatura minimalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Wiatr będzie na ogół słaby i powieje ze zmiennych kierunków.

Pogoda na piątek 25.11

Za dnia we wschodnich regionach będą pojawiać się zanikające opady śniegu, podczas których spadnie do 1-3 cm. W środkowej i zachodniej części kraju lokalnie słabo popada deszcz lub mżawka. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiać słaby, w niektórych miejscach umiarkowany, przeważnie zachodni wiatr.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie około 90 procent. We wschodniej połowie Polski będzie odczuwalne zimno, a pozostali mieszkańcy kraju odczują chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdyni, Sopocie i Gdańsku będzie pochmurno. Możliwe są opady deszczu ze śniegiem, okresami marznącego, lub mżawki. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1017 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Piątek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni również zapowiada się pochmurno, ale nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1019 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Na noc dla Krakowa prognozowana jest pochmurna aura z opadami śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -1 st. C. Wiatr będzie słaby, zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 987 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W piątek w Krakowie będzie pochmurno. Do południa mogą pojawiać się opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby, zachodni i południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 989 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się na ogół pochmurno. Możliwe są słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Wiatr będzie słaby, zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na piątek dla Poznania także prognozowana jest pochmurna aura, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno z opadami śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -2 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy powinni spodziewać się w piątek na ogół zachmurzonego nieba. Śnieg popada słabo w godzinach porannych. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby, zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Nocą we Wrocławiu będzie pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Piątek we Wrocławiu również upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby, zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1004 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/Darek Delmanowicz

Pozostałe wiadomości