TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - piątek 25.03. Słonecznie, maksymalnie 17 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w nocy 04/05.07
Pogoda w nocy 04/05.07tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Piątek będzie kolejnym słonecznym i bezdeszczowym dniem. Temperatura sięgnie maksymalnie 17 stopni Celsjusza na zachodzie Polski.

W nocy będzie pogodnie. Przejściowo na krańcach wschodnich pojawi się małe i umiarkowane zachmurzenie. Lokalnie możliwe są silne zamglenia i pojedyncze mgły ograniczające widzialność do 200-600 metrów. Temperatura minimalna wyniesie -3 i 2 stopni Celsjusza na północnym wschodzie kraju do 0-1 st. C na Pomorzu i w zachodniej części kraju. Wiatr będzie słaby, zmienny.

Pogoda na piątek

Dzień upłynie pod znakiem słonecznej aury. Na ogół będzie bezchmurnie, tylko przejściowo zachmurzenie okaże się małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie od 13-14 stopni Celsjusza na wschodzie do 16-17 st. C na zachodzie kraju. Z kierunku północno-zachodniego powieje słaby, na Wybrzeżu umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia na przeważającym obszarze Polski znajdzie się na poziomie 50-60 procent. Mieszkańcy całego kraju odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Bezchmurne niebo. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie o północy wyniesie 1014 hektopaskali i będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Warszawa

Słonecznie z małym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1013 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Bezchmurne niebo. Temperatura spadnie mininalnie do 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1026 hPa i będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Słonecznie z małym zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje umiarkowany, zachodni i północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1024 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Poznań

Bezchmurne niebo. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie o północy wyniesie 1017 hPa i będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Poznań

Słonecznie z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Powieje umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1016 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Wrocław

Bezchmurne niebo. Temperatura spadnie minimalnie do -1 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie o północy wyniesie 1013 hPa i będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Wrocław

Słonecznie z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Powieje umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1013 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

Bzchmurne niebo. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie o północy wyniesie 1001 hPa i będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie z małym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1000 hPa i będzie spadać.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości