Pogoda na jutro - niedziela 28.05. Słonecznie, od 20 do 23 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Noc z soboty na niedzielę będzie zimna. W części kraju temperatura osiągnie zaledwie 2 stopnie Celsjusza powyżej zera. Dzień zapowiada się słonecznie, a termometry wskażą od 20 do 23 stopni.

W nocy w całym kraju niebo będzie bezchmurne. Temperatura minimalna wyniesie od 2-3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5-6 st. C na południu i zachodzie kraju. Lokalnie możliwe są przygruntowe przymrozki. Wiatr powieje słabo, ze zmiennych kierunków.

Pogoda na niedzielę - 28.05

Dzień upłynie pod znakiem słonecznej aury. Tylko na północy kraju przejściowo pojawi się małe zachmurzenie do umiarkowanego. Termometry pokażą maksymalnie od 20-21 st. C na wschodzie do 22-23 st. C w zachodnich regionach. W większości kraju będzie wiać słaby i zmienny wiatr, na Pomorzu okaże się północno-zachodni i umiarkowany.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w niedzielę będzie niska, na przeważającym obszarze Polski osiągając 30-50 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc zapowiada się bezchmurnie. Temperatura minimalna wyniesie 6-7 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 1012 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

W niedzielę w Warszawie będzie słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 21-22 st. C. Powieje umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdyni, Sopocie i Gdańsku będzie bezchmurna. Temperatura spadnie minimalnie do 5-7 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Niedziela przyniesie w Gdańsku, Sopocie i Gdyni pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19-22 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach dość silny, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1021 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Nocą w Poznaniu niebo będzie bezchmurne. Temperatura minimalna wyniesie 4-5 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańcy Poznania mogą spodziewać się słonecznej niedzieli. Termometry pokażą maksymalnie 21-22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się bezchmurnie. Temperatura spadnie minimalnie do 4-5 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu będzie słoneczna. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21-22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie upłynie pod znakiem słonecznej aury. Temperatura minimalna wyniesie 4-5 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się słonecznej niedzieli. Termometry pokażą maksymalnie 19-20 st. C. Powieje umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 993 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości