Pogoda na jutro - niedziela 27.11. Opady śniegu w połowie kraju

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Zarówno nocą, jak i za dnia na wschodzie Polski pojawią się słabe opady śniegu, a na południu popada śnieg z deszczem. Termometry w niedzielę wskażą maksymalnie od -1 do 6 stopni Celsjusza.

Noc zapowiada się pochmurno i mglisto. Na północnym wschodzie i wschodzie kraju miejscami będą pojawiać się słabe opady śniegu rzędu 1-2 centymetrów, a na południu wystąpią opady śniegu z deszczem, podczas których spadnie do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez -1 st. C w środkowych regionach, do 3 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr powieje słabo, ze zmiennych kierunków.

Pogoda na niedzielę 27.11

Pochmurno i mglisto będzie również dzień. Lokalnie możliwe są przejaśnienia. W niektórych miejscach na wschodzie kraju spadnie do 1 cm śniegu, a na południu wystąpią opady śniegu z deszczem do 2 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie, przez 2-3 st. C w centrum, do 5-6 st. C na zachodzie. Wiatr będzie słaby, zmienny.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie około 80-90 procent. Na północnym wschodzie kraju oraz we wschodnich województwach będzie odczuwalne zimno, a mieszkańcy pozostałych regionów odczują chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne na wschodzie i w południowej części Polski okażą się niekorzystne, poza tym aura neutralnie wpłynie na samopoczucie.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno i mglisto. Pojawią się słabe opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1016 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy w niedzielę powinni spodziewać się na ogół dużego zachmurzenia i słabych opadów śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Powieje zachodni, słaby wiatr. Ciśnienie bez większych zmian, w południe osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdyni, Sopocie oraz Gdańsku zapowiada się pochmurno i mglisto ze słabymi opadami śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -1 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy wniesie 1028 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Sopocie i Gdyni przyniesie na ogół duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby. Ciśnienie bez większych zmian, w południe osiągnie 1027 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurno i mglisto. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W niedzielę w Poznaniu zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Pojawią się też mgły. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1017 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Na noc dla Wrocławia prognozowana jest pochmurna i mglista. Wystąpią słabe opady śniegu z deszczem. Temperatura spadnie minimalnie do 3 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu będzie upływać na ogół z dużym zachmurzeniem i mgłami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie bez większych zmian, w południe wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pochmurno ze słabymi opadami śniegu z deszczem. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się w niedzielę na ogół dużego zachmurzenia oraz słabych opadów śniegu z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje zachodni, słaby wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 10001 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości