TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - niedziela 26.12. Mroźno we wszystkich regionach

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 25/26.05
Pogoda na noc 25/26.05tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 26.12

Pogoda na jutro. Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w niemal całej Polsce upłynie pod znakiem słońca. Będzie mroźno, z temperaturą maksymalną od -8 do -4 stopni Celsjusza.

Noc zapowiada się pogodnie, tylko na południu kraju początkowo będzie pochmurno z zanikającymi opadami śniegu. Również w rejonie Zatoki Gdańskiej, na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie pojawi się więcej chmur z niewielkimi opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie od -18 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez -17 st. C w centrum kraju, do -10 st. C na Kaszubach i Suwalszczyźnie. Wiatr będzie zmienny, słaby i umiarkowany, jedynie na północy okresami dość silny.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na niedzielę, drugi dzień świąt Bożego Narodzenia

Za dnia czeka nas słoneczna aura. Wyjątkiem będzie północny wschód kraju, gdzie pojawi się więcej chmur z niewielkimi opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -8 st. C na Podkarpaciu, przez -7 st. C w centrum kraju, do -4 st. C na Wybrzeżu Gdańskim oraz Ziemi Lubuskiej i Śląsku. Ze zmiennych kierunków wiatr powieje ze słabą i umiarkowaną siłą.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie 70-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie mroźno. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -14 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1001 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -6 st. C. Powieje zmienny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1004 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane, słabe opady śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -10 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane, słabe opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -4 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1015 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -15 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -7 st. C. Powieje zmienny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do -14 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Słonecznie. Termometry pokażą minimalnie -5 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -16 st. C. Wiatr będzie zmienny, słaby. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -5 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 992 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości