Pogoda na jutro - niedziela 04.12. Deszcz i deszcz ze śniegiem, od 0 do 8 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 27/28.01
Pogoda na noc 27/28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Niedziela 04.12 będzie kolejnym pochmurnym dniem. W wielu miejscach spadnie deszcz lub deszcz ze śniegiem. Padać nie powinno na południu kraju, gdzie termometry wskażą nawet 8 stopni Celsjusza.

Nocą będzie przeważnie pochmurno. W województwach północnych pojawią się opady śniegu i deszcz ze śniegiem. Deszcz w niektórych miejscach będzie tam marznący, dlatego na drogach możliwa jest gołoledź. W południowej części kraju wystąpią słabe opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, wschodni. 

Pogoda na niedzielę 04.12

Dzień upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. W północnej połowie kraju popada deszcz i deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C w Małopolsce. Z kierunku wschodniego powieje słaby i umiarkowany, w niektórych miejscach silniejszy wiatr.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się w granicach 80-90 procent. Warunki biometeorologiczne w południowych regionach, tam gdzie opady nie są spodziewane i temperatura będzie najwyższa, okażą się neutralne. Na pozostałym obszarze Polski aura niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdyni, Sopocie i Gdańsku będzie pochmurno z opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 1025 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Sopocie i Gdyni również zapowiada się pochmurno. Wystąpią opady deszczu i śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Na noc dla Krakowa prognozowana jest pochmurna aura ze słabymi opadami deszczu. Temperatura spadnie minimalnie do 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W niedzielę w Krakowie będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 991 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Niedziela w Poznaniu także zapowiada się pochmurno. Wystąpią niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1009 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Nocą w Warszawie będzie pochmurno. Po północy pojawią się opady deszczu, miejscami marznące, powodujące gołoledź. Temperatura spadnie minimalnie do 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy powinni spodziewać się w niedzielę na ogół pochmurnej aury. Rano możliwe są opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu będzie pochmurno ze słabymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1004 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości