TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - czwartek 7.10. Lokalnie możliwy deszcz i silniejszy wiatr

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki drogowe w nocy 26/27.01
Warunki drogowe w nocy 26/27.01tvnmeteo.pl
wideo 2/4
Pogoda na jutro 7.10

Pogoda na jutro: czwartek 7.10 przyniesie lokalne opady deszczu. Na pozostałym obszarze powinno być pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 17 stopni. Miejscami spodziewane są silniejsze porywy wiatru.

Pogoda na noc 6/7.10: na zachodzie oraz początkowo także w centrum kraju będzie pochmurno ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze zachmurzenie okaże się zmienne, nie będzie padać. Jedynie na wschodzie Polski czekają nas rozpogodzenia, zachmurzenie wzrośnie do małego. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza na Podlasiu i Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 13 st. C w Wielkopolsce. Wiatr na zachodzie będzie słaby, wschodni. Natomiast na wschodzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na czwartek 7.10

W czwartek 7.10 w pasie zachodnim będzie pochmurno. Przed południem słabe opady deszczu możliwe są jedynie na Przedgórzu Sudeckim i Pomorzu. Na pozostałym obszarze kraju utrzyma się umiarkowane i małe zachmurzenie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 13 st. C na Podlasiu, przez 15 st. C w centrum, do 17 st. C na północnym zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z kierunków wschodnich. Na południowym wschodzie okresami może być dość silny, rozpędzając się do 30-50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na czwartek
Pogoda na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w czwartek 7.10

Wilgotność powietrza w czwartek wyniesie 60 procent na wschodzie. Będzie rosnąć w kierunku zachodnim, osiągając około 80 procent. Na przeważającym obszarze kraju odczujemy komfort termiczny, tylko na krańcach wschodnich - chłód. Aura przeważnie nie będzie wpływać na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie duże, bez opadów. Na termometrach zobaczymy do 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane zmniejszające się do małego. Temperatura wyniesie maksymalnie 15 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1015 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy do 11 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie o północy sięgnie 1024 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże, zmniejszające się pod koniec dnia do umiarkowanego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe osiągnie 1028 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy minimalnie 12 st. C. Wiatr powieje z kierunków zmiennych. Ciśnienie o północy wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże, bez opadów. Termometry pokażą do 15 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno ze słabymi przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 12 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno. Temperatura sięgnie 15 st. C. Powieje słaby, północny i północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1011 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Początkowo pochmurno z zanikającymi opadami, następnie zachmurzenie duże, ale bez opadów. Termometry wskażą minimalnie 11 st. C. Wiatr będzie słaby z kierunków zmiennych. Ciśnienie o północy dojdzie do 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie zmienne. Temperatura osiągnie maksymalnie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie w południe sięgnie 995 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości