TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - czwartek 25.11. Noc miejscami mroźna i mglista. W czwartek do 8 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 3/4.12
Pogoda na noc 3/4.12tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 25.11

Pogoda w nocy przyniesie mieszkańcom niektórych regionów mróz i mgły. W czwartek może miejscami słabo popadać. Na termometrach zobaczymy do 8 stopni Celsjusza. Uczucie chłodu spotęgują silniejsze porywy wiatru.

Pogoda na noc: pochmurno z większymi przejaśnieniami. Miejscami na północy i wschodzie pojawią się słabe opady deszczu. Lokalnie może być mglisto. Na termometrach zobaczymy od -4 stopni Celsjusza w Małopolsce, przez -1 st. C w centrum kraju, do 5 st. C na Wybrzeżu. Wiatr z południa będzie słaby i umiarkowany, na północy okresami dość silny.

Pogoda na noc 24/25.11
Pogoda na noc 24/25.11tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek 25.11

Pogoda na jutro przyniesie nam duże zachmurzenie z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami na północy może słabo popadać deszcz. Temperatura maksymalna będzie wyrównana - sięgnie od 5 st. C do 6 st. C, tylko na południowym wschodzie kraju będzie cieplej - na Podkarpaciu termometry wskażą 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany, okresami dość silny, a w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na czwartek 25.11
Pogoda na czwartek 25.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w czwartek 25.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne na czwartek 25.11
Warunki biometeorologiczne na czwartek 25.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno. Temperatura minimalna sięgnie 1 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr z południa będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie w południe osiągnie 997 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno, słaby deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południa. O północy barometry wskażą 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe ciśnienie sięgnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą minimum 0 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południa. Okresami wiatr może przybierać na sile. W południe barometry pokażą 996 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimum -3 st. C. Wiatr z południa będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. Chwilami wiatr może być silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 994 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą minimum -4 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe barometry wskażą 983 hPa.

Warunki drogowe na czwartek 25.11
Warunki drogowe na czwartek 25.11tvnmeteo.pl

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości