TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - czwartek 23.06. Pogodnie, prawie 30 stopni na termometrach

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 26/27.06
Pogoda na noc 26/27.06tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czwartek 23.06. Zarówno w nocy jak i w dzień na terenie Polski będzie pogodnie. Szczególnie gorąco będzie w zachodniej części kraju, gdzie temperatura maksymalna sięgnie nawet 29 stopni Celsjusza.

Polska znajduje się obecnie pod wpływem pogodnego wyżu Frido z centrum ulokowanym nad północno-wschodnią częścią kraju - poinformowała synoptyk tvnmeteo.pl Arleta Unton-Pyziołek. Wschód kraju pozostaje jeszcze w umiarkowanie chłodnej masie powietrza polarnego, lecz od zachodu zaczyna napływać dużo cieplejsza masa powietrza pochodzenia zwrotnikowego.

Pogoda na noc 22/23.06

Noc ze środy na czwartek będzie pogodna. Termometry pokażą od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, poprzez 12 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby wiatr z kierunków zmiennych.

Prognoza pogody na noc 22/23.06
Pogoda w nocy 22/23.06tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek 23.06

Czwartek w całym kraju upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 st. C na Kaszubach, przez 26 st. C w centrum kraju, do 29 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie północny i wschodni, słaby.

Prognoza pogody na czwartek 23.06
Prognoza pogody na czwartek, 23.06tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 23.06

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 50-60 procent. W większości kraju odczujemy ciepło, na zachodzie i południowym zachodzie będzie gorąco. W północnej i wschodniej Polsce warunki biometeorologiczne będą neutralne, a w reszcie kraju - neutralne przechodzące w niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 23.06
Warunki biometeorologiczne w czwartek, 23.06tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy minimalnie 11 st. C. Powieje słaby wiatr z kierunków północnych. Ciśnienie będzie rosnąć i o północy wyniesie 1000 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Czwartek przyniesie w Warszawie pogodną aurę. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 25 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby. W południe barometry pokażą 1004 hPa, a ciśnienie będzie rosnąć.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu mogą przygotować się na pogodną noc. Na termometrach zobaczymy 9 st. C. Powieje słaby wiatr północny. Ciśnienie będzie rosnąć, zaś o północy barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozowany jest pogodny czwartek. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Z kierunków wschodnich powieje słaby wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1016 hPa i będzie rosnąć.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy minimalnie 12 st. C. Zmienny wiatr będzie słaby. O północy barometry pokażą 1002 hPa, a ciśnienie będzie rosnąć.

Pogoda na jutro - Poznań

W czwartek aura w Poznaniu będzie pogodna. Termometry pokażą maksymalnie 27 st. C. Powieje słaby, wschodni wiatr. Ciśnienie będzie rosnąć i w południe wyniesie 1005 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu prognozowana jest pogodna noc. Na termometrach zobaczymy 13 st. C. Wiatr będzie zmienny i słaby. O północy barometry pokażą 997 hPa, a ciśnienie będzie rosnąć.

Pogoda na jutro - Wrocław

Czwartek będzie we Wrocławiu pogodny. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 28 st. C. Ze wschodu powieje słaby wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1001 hPa i będzie rosnąć.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków. O północy barometry pokażą 986 hPa, a ciśnienie będzie rosnąć.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodny czwartek. Na termometrach zobaczymy 25 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie będzie rosnąć, a w południe osiągnie 988 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 23.06
Warunki drogowe w czwartek, 23.06tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości