Pogoda na jutro - czwartek 17.11. W nocy deszcz ze śniegiem, za dnia sam śnieg

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 27/28.01
Pogoda na noc 27/28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W czwartek 17.11 będzie zdecydowanie chłodniej niż w ciągu ostatnich dni. Termometry wskażą od 0 do 6 stopni Celsjusza. Na obszarze części kraju słabo popada śnieg.

Noc zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na południowym wschodzie i południu kraju okresami będą pojawiać się opady deszczu ze śniegiem rzędu 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. W górach spadnie do 5 centymetrów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -6 i -5 stopni Celsjusza na na północnym wschodzie, przez -2 st. C w centrum, do 1-2 st. C na Śląsku. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

Pogoda na czwartek 17.11

Dzień upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. W południowych regionach wystąpią słabe opady deszczu ze śniegiem do 3 litrów wody na metr kwadratowy, spadnie również od 1 do 2 cm śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 st. C na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w środkowej części kraju, do 5-6 st. C na południowym zachodzie. Z kierunków wschodniego i północno-wschodniego powieje słabo i umiarkowanie, na zachodzie okresami dość silnie.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia osiągnie poziom około 60-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne na południu kraju będą niekorzystne, w pasie od Ziemi Lubuskiej, przez Ziemię Łódzką i Ziemię Świętokrzyską, po Lubelszczyznę okażą się neutralne, w pozostałych regionach natomiast aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 998 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Czwartek upłynie w Warszawie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1000 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdyni, Sopocie i Gdańsku zapowiada się pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura spadnie minimalnie do -2 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Na czwartek dla Gdańska, Sopotu i Gdyni prognozowane jest umiarkowane i duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Nocą w Poznaniu będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Czwartek w Poznaniu upłynie z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1001 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu będzie pochmurno. Początkowo pojawią się słabe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura spadnie minimalnie do 1 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w czwartek powinni spodziewać się umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 995 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pochmurno z okresowymi opadami deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 980 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Czwartek przyniesie w Krakowie duże zachmurzenie. Do południa możliwe są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 982 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości