Pogoda na jutro - czwartek 12.01. Miejscami deszczowo i wietrznie. Maksymalnie 9 stopni

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Zarówno w nocy, jak i za dnia mogą nam się przydać parasole. W czwartek na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 do 9 stopni Celsjusza. Będą także miejsca, w których prognozowane są silniejsze porywy wiatru.

Najbliższa noc przyniesie nam pochmurną aurę z przejaśnieniami. We wschodniej części kraju możemy spodziewać się deszczu o sumie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna sięgnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Miejscami może być silniejszy.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek 12.01

Czwartek zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Mieszkańcom zachodniej części kraju oraz jego wschodnich krańców przydadzą się parasole. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Jego porywy mogą być chwilami silniejsze i rozpędzać się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 12.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie około 80-90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie pochmurna z przejaśnieniami. Temperatura minimalna sięgnie 3 st. C. Południowo-zachodni i południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami może wiać silniej. Ciśnienie o północy wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno, prognozowane są też opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami jego porywy mogą rozpędzać się do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie pochmurna z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Wiatr z południowego zachodu powieje słabo i umiarkowanie. Będą chwile, w których może powiać silniej. O północy barometry wskażą 988 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurny czwartek. Możliwe są jednak przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami może być silniejszy. W południe ciśnienie wyniesie 989 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Termometry pokażą minimum 4 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Chwilami może być silniejszy. O północy na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie pochmurno z przejaśnieniami. Przydadzą się parasole. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Jego porywy mogą chwilami rozpędzać się do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc przyniesie duże zachmurzenie oraz opady deszczu. Na termometrach zobaczymy minimum 2 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany. Okresami w porywach może wiać silniej. Ciśnienie o północy wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W czwartek rano mieszkańców Warszawy czekają zanikające opady deszczu. W ciągu dnia prognozowane jest duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu, który chwilami może być silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie aurę pochmurną, ale niewykluczone są przejaśnienia. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Okresami może być silniejszy. O północy ciśnienie osiągnie 1001 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu czwartek upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Pojawią się opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości