TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - czwartek 11.08. Większość kraju słoneczna, w pozostałych regionach zagrzmi

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc 24/25.09
Prognoza pogody na noc 24/25.09tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W czwartek 11.08 w wielu regionach kraju przez cały dzień spodziewamy się słonecznej i suchej aury. W południowo-wschodniej części Polski zachmurzy się, wystąpią opady deszczu i burze.

W nocy będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 9 stopni Celsjusza na Warmii do 13 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie przeważnie słaby, północno-wschodni.    

Pogoda na czwartek 11.08

Dzień na północy, w centrum i na zachodzie Polski zapowiada się z przewagą słonecznej aury. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie będzie wzrastać oraz pojawią się przelotne opady deszczu i burze. W trakcie wyładowań atmosferycznych spadnie 10-20 litrów wody na metr kwadratowy, a wiatr w porywach rozpędzi się do 60-80 kilometrów na godzinę.

Temperatura maksymalna wyniesie od 21 st. C na Podkarpaciu do 28 st. C na Nizinie Szczecińskiej, ale lokalnie temperatura może być tam jednak wyższa. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku północno-wschodniego.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie około 70 procent. Mieszkańcy zachodnich województw odczują pogodę jako gorącą, a w pozostałych miejscach będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się neutralne, tylko na południowym wschodzie będą mieć negatywny wpływ na samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartek tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdyni, Sopocie i Gdańsku zapowiada się pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1027 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni będzie słoneczny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1023 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodna noc. Temperatura spadnie minimalnie do 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W czwartek w Krakowie pojawią się przelotne opady deszczu i burze. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 991 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańcy Poznania mogą spodziewać się słonecznego czwartku. Termometry pokażą maksymalnie 26 st. C. Powieje słaby, zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1012 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Nocą w Warszawie będzie pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Czwartek w Warszawie upłynie pod znakiem słonecznej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu noc będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Czwartek przyniesie we Wrocławiu słoneczną aurę. Termometry pokażą maksymalnie 26 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1008 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości