Pogoda na dziś - wtorek, 20.09. Chłodno, deszczowo i pochmurno. Lokalnie zagrzmi

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 07.10
Prognoza pogody na piątek 07.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. We wtorek 20.09 czeka nas pochmurna aura z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Na północy kraju pojawią się burze. Temperatura maksymalna wyniesie 15 stopni.

Wtorek zapowiada się pochmurny z przejaśnieniami, tylko na północnym zachodzie kraju prognozuje się okresowe rozpogodzenia. Poza tym przelotnie popada deszcz do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na Wybrzeżu zagrzmi. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na południu, przez 13-14 st. C w centrum kraju, do 15 st. C na północnym zachodzie i częściowo zachodzie. Powieje umiarkowany wiatr z zachodu.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 20.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. Wszędzie odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wtorek w Warszawie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu. Wieczorem prognozuje się większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Po południu mogą wystąpić burze. Na termometrach zobaczymy 14 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, zachodni. W południe ciśnienie osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania wtorek z dużym zachmurzeniem i słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 15 st. C. Powieje północno-zachodni, umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na wtorek we Wrocławiu prognozuje się duże zachmurzenie oraz przelotne opady deszczu. Wieczorem wystąpią rozpogodzenia. Temperatura maksymalna sięgnie 14 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Wtorek w Krakowie zapowiada się pochmurny z niewielkimi rozpogodzeniami. Okresami popada też deszcz. Termometry wskażą maksymalnie 12 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 986 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości