Pogoda na dziś - wtorek, 19.04. Sporo chmur na niebie, popada deszcz, deszcz ze śniegiem oraz śnieg

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. We wtorek na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 do 11 stopni Celsjusza. Pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Wtorek przyniesie pochmurną aurę z większymi przejaśnieniami. Okresami wystąpią słabe opady deszczu do 3 litrów wody na metr kwadratowy, a w Małopolsce, na Śląsku i Ziemi Lubuskiej również deszczu ze śniegiem i krupy śnieżnej. W górach sypnie do 2-5 centymetrów śniegu.

Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Wyżynie Śląskiej, przez 9 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje północno-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany wiatr, tylko na Pomorzu okaże się silniejszy.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 19.04

Wilgotność powietrza wahać się będzie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, miejscami też wilgoć. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek
Warunki biometeorologiczne we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami, możliwy jest przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał ze wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1001 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurna aura z większymi przejaśnieniami, przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr ze wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się pochmurną aurę z większymi przejaśnieniami, wystąpi też przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. W południe ciśnienie wyniesie 1003 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami, popada przelotny deszcz ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 8 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 998 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z większymi przejaśnieniami, prognozuje się przelotne opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 986 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutetrstock

Pozostałe wiadomości