TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - wtorek 17.05. Uwaga na burze w górach

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na czwartek 7.07
Pogoda na czwartek 7.07tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek w niektórych regionach kraju przyniesie opady deszczu oraz burze. Niebezpiecznych zjawisk należy spodziewać się w górach. Temperatura osiągnie maksymalnie od 16 do 20 stopni Celsjusza.

We wtorek zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. W południowych i zachodnich regionach okresami wystąpią opady deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Na południu, głownie w górach, możliwe są również burze z opadami rzędu 20 l/mkw.

Temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopni Celsjusza na Podlasiu i w rejonie Zatoki Gdańskiej, przez 18 st. C w centrum kraju, do 20 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku wschodniego i północnego wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. W trakcie burz będzie silny, w porywach rozpędzając się do 80-90 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 70-90 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogoda Warszawa

Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Wiatr będzie północno wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1008 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Powieje północno wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogoda Poznań

Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogoda Wrocław

Pochmurno, okresami opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Powieje północno wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogoda Kraków

Pochmurno, okresami opady deszczu, możliwa burza. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr będzie północno wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w czasie burzy silny. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 991 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości